parent nodes: Human Worlds Database

Yuki Yu


Ahoj, já jsem Yuki Yu a mám pro Vás skvělou zprávu! Náš systém Vás vybral z databáze uživatelů jako vhodný vzor pro digitální postavu. Nezabere Vám to ani půl dne a výdělek je velmi dobrý. Že nevíte o co jde? Zjistěte více!

"Zjistit více."

Digitální nebo chcete-li virtuální postavy - jako například já - jsou výsledkem špičkové technologie společnosti SynTec a průlomovým trendem v mediálním odvětví budoucnosti. Díky pokročilé umělé inteligenci a rozpoznávání řeči mohou zastávat nespočet úloh: mohou být průvodci, hostiteli nebo herci. Nikdy nezestárnou, jsou velmi flexibilní, jejich provoz je levný a je možné je využívat v kombinaci s lidským operátorem. Vás ale asi tolik nezajímají výhody digitálních postav jako Vaše úloha při jejich výrobě, že?

"Ano."

Výborně! Jako vzor pro virtuální postavu budete naskenována při výkonu několika málo úkonů, které pomohou systému zaznamenat nejen vaši podobu, ale i specifickou motoriku. Nebojte se, je to úplně snadné. Tím Vaše práce končí a odpovídající odměna bude odeslána na váš účet. No nezní to skvěle? Přejete si přijmout nabídku nebo chcete znát další podrobnosti?

"Chci znát další podrobnosti."

Použitá skenovací technologie je tradiční, naprosto bezpečná a samozřejmě certifikovaná. I vstupní kontrolní skenery ve veřejných budovách jsou silnější než ty, které používá společnost SynTec. Vámi poskytnutná 3D data budou analyzována a případně upravena podle potřeby. "Vaše" postava pak bude připravena k finálním úpravám podle specifikací a přání zákazníka. V tomto stavu bude uložena tak dlouho, jak určíte smluvními požadavky. Jinak řečeno můžete si zvolit v jakém časovém horizontu bude postava podle vašeho vzoru uvedena na trh. Může to být po dvaceti letech, až po vaší smrti a nebo klidně už zítra - záleží jen na Vás. Delší prodlevy ovšem znamenají trochu nižší sazby. Ale jen trochu. Pokud se rozhodnete přijmout tuto nabídku, dozvíte se bližší informace o všech možnostech. Smlouva je samozřejmě nezávazná, můžete ji později změnit nebo od ní zcela odstoupit. Tak proč to nezkusit hned? Máte zájem?

"Ano."